Європа дає Україні ще більше газу

Віднині, 24 січня, Україна зможе імпортувати з Євросоюзу до 40 мільйонів кубометрів газу на день замість теперішніх 31,5 мільйона

фото: liberation.fr
Як пояснили офіційні представники Єврокомісії, нарощування імпорту стало можливим завдяки збільшенню транс­портних потужностей.
Нагадаємо, що з червня 2014 року Україна почала отримувати газ у вигляді реверсу з країн Європи, зокрема з Польщі, Словаччини та Угорщини. Загалом у грудні наша країна закупила за кордоном близько півтора мільярда кубометрів газу, з них 33 відсотки було імпортовано з Росії і 67 відсотків з Європи. Для порівняння: в грудні 2013 року співвідношення становило 95 і 5 відсот­ків відповідно.
Тим часом і далі посилюються санкції Заходу проти окупованого Росією Криму. Міжнародна система PayPal, що дозволяє клієнтам оплачувати рахунки і покупки в інтернет-магазинах, припиняє обслуговувати жителів півострова. 
“Будучи глобальною компанією, яка надає фінансові послуги, ми робимо все можливе для того, щоб відповідати законодавству в усьому світі”, – повідомили в прес-службі платіжної системи. PayPal входить до складу американської компанії eBay. За даними офіційного сайту сервісу, його послугами користуються близько 100 мільйонів осіб у 190 країнах світу, PayPal працює з 25 світовими валютами.
Крім того, найбільша в світі інтернет-компанія Google обмежить для користувачів у Криму роботу низки своїх сервісів, що вимагають операцій з оплати або завантаження програмного забезпечення. 
Жителі окупованого півострова не зможуть використовувати додатки з магазину Google Play, в тому числі безкоштовні, оскільки завантаження програмного забезпечення вважається експортом. При цьому доступ до безкоштовних сервісів Google, включаючи пошуковик, карти, соцмережу Google+, поштовий сервіс Gmail та інші, у користувачів в Криму збережеться.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7744 / 1.53MB / SQL:{query_count}