Луценко шукатиме правди у Вищому спецсуді

Екс-міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко має намір подати до Вищого спеціалізованого суду України касацію на рішення Апеляційного суду Київської області щодо його незаконного затримання, арешту та утримання під вартою

фото: Марічка Ільїна
Він добивається справедливості. Про це Юрій Луценко повідомив журналістам після засідання Апеляційного суду Київської області, який визнав законним рішення Києво-Святошинського суду щодо незаконності затримання, арешту та тримання під вартою екс-глави МВС.
“Йдеться про наявність чи відсутність в Україні суду. Як показали всі мої процеси, у нашій державі навіть непроста людина не може захистити себе від несправедливих звинувачень, а єдиний діючий суд в Україні – це Європейський суд з прав людини. Тепер я проходжу другий етап: чи може людина захистити свої порушені права? Виявляється, що і захистити свої права в Україні неможливо, бо суд не вважає за правильне звертатися з такими клопотаннями. Києво-Святошинський суд постановив: коли Луценко дізнався про рішення Європейського суду, яким його визнали постраждалим, то моє звернення до Генпрокуратури і суду є неналежним”, – сказав Луценко, інформує УНІАН.
За словами Луценка, це свідчить про те, що влада України не збирається виконувати рішення європейських інституцій, зокрема Європейського суду з прав людини, і не прагне євроінтеграції України.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7937 / 1.53MB / SQL:{query_count}