Прокуратура зацікавилася АТП-1

За результатами перевірки прокуратура Львова розпочала кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ЛК АТП №1

фото: Андрій Польовий
Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Львова. Як зазначено у її повідомленні, прокуратура Львова завершила перевірку дотримання законодавства у роботі посадових осіб Львівського комунального автотранспортного підприємства №1, скарги на неправомірні дії яких надходили упродовж останнього часу як від працівників АТП, так і від представників депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування та державного контролю.
Встановлено, що останні у серпні-грудні 2012 року закуповували пальне за завищеними цінами. Як наслідок, державі завдано збитків на понад 460 тис. грн. Водночас ще одне кримінальне провадження прокуратура міста відкрила за ч.1 ст.172 КК України за фактом грубого порушення керівництвом згаданого АТП законодавства про працю. З’ясовано, що у документацію посадовці вносили недостовірні дані стосовно обліку відпрацьованого робочого часу працівників АТП, тому останнім не виплачувалась заробітна плата у належному обсязі.
У серпні-грудні 2012 року пальне закуповували за завищеними цінами. Як наслідок, державі завдано збитків на понад 460 тис. грн.
Як писала “Пошта”, контрольна тимчасова депутатська комісія, яку створили ще у травні ухвалою Львівської міськради спеціально для перевірки діяльності Львівського комунального автотранспортного підприємства №1, минулого тижня  оприлюднила результати своєї перевірки. 
“Ми, попри певні перепони з боку керівництва (щодо надання копій документів підприємства), максимально вивчили ситуацію. Провели сім  засідань, чотири з них були на підприємстві. Нам вдалося знайти сумнівні факти діяльності АТП-1, які свідчать про неефективність, нераціональність використання ресурсів комунального майна”, – повідомив голова контрольної комісії, депутат міськради Валерій Веремчук.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7737 / 1.53MB / SQL:{query_count}