Врадіївка: тотальні звільнення міліціонерів

Завершилося службове розслідування, яке проводила спеціальна комісія МВС

фото: bessarabiainform.com
Начальника УМВСУ в Миколаївській області та двох його заступників звільнено за події у Врадіївці, інформує прес-служба МВС України. Відповідне рішення було ухвалено за результатами службового розслідування, яке проводила спеціальна комісія міністерства.
За результатами вивчення звернень комісія визначила причини та умови, що призвели до надзвичайної події з участю працівників міліції. Серед основних причин – відчуття безкарності та кругова порука, на яких базувалася діяльність частини працівників Врадіївського райвідділу.
За недоліки в організації  діяльності підпорядкованого підрозділу з органів внутрішніх справ звільнено  начальника УМВС Миколаївської області  Валентина Парсенюка, його заступника та начальника кадрового підрозділу УМВС.
Із займаних посад були звільнені троє працівників обласного підрозділу внутрішньої безпеки. Крім того, за допущені порушення звільнено майже весь керівний склад Врадіївського райвідділу міліції. 
Нагадаємо, що раніше з органів  внутрішніх справ були звільнені  начальник Врадіївського райвідділу міліції Віталій Синицький, а також працівники цього відділу Дмитро Поліщук та Євген Дрижак.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8131 / 1.52MB / SQL:{query_count}