Побачення не вдалось

Дві парочки вирішили розважитись у 6-му парку побиттям вагонних вікон

прес-служба міліції Львівської залізниці
Дві молоді пари вирішили “цікаво” провести час у “6-му парку” розташованому на території Львівської залізниці, та завдати залізниці клопоту.
Так, двоє молодих хлопців через соціальну мережу “Вконтакті” познайомились з двома дівчатами 2000 та 1997 року народження. Реальне побачення вирішили влаштувати не ординарно та цікаво – у вагоні потягу. Зокрема четверо молодих людей попрямувало у 6-ий парк, у відстій вагонів
Коли молоді люди виявили, що усі двері вагонів зачинені, без жодних вагань розбили вікно одного з вагонів та відчинили туди двері. Аби не привернути особливої уваги до розбитого скла, вони заставили його картонними перегородками. Далі, розділившись по парах, вони попрямували по різних купе.
Побиття вікон у поїздах непоодинокі на Львівській залізниці. Залізниця зазнає значних збитків, пов’язаних з відновленням рухомого складу після таких витівок неповнолітніх
Однак весело провести час молодим людям не вдалось, провідники охорони пасажирського вагонного депо “Львів” під час обходу вагонів виявили розбите скло. Залізничники, зайшовши у вагон, побачили чотирьох молодих людей. Двоє хлопців, перелякавшись, встигли втекти, а дівчатам довелось ногами вибити подвійне скло у одному із купе та вистрибнули на вулицю. Це “Пошті” розповіла помічник начальника по зв’язках з громадськістю та ЗМІ на станції Львів Христина Романчук.
Окрім побитого скла при огляді вагону в одному із купе на стінах провідники виявили ще й написи маркером, які залишили після втечі хулігани. На даний час правоохоронці встановлюють двох кавалерів-утікачів.
“Побиття вікон у поїздах непоодинокі на Львівській залізниці. Залізниця зазнає значних збитків, пов’язаних з відновленням рухомого складу після таких витівок неповнолітніх. Всього з початку року було зафіксовано дев’ять випадків побиття вікон”, – зазначив начальник сектору кримінальної міліції у справах дітей Олександр Чілімов.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8171 / 1.53MB / SQL:{query_count}