Позбувся євро…

Митники знайшли в українця понад 26 тисяч незадекларованих євро

У Міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення “Смільниця–Кросценко”, що на Львівщині, працівники Міндоходів виявили у громадянина України велику суму валюти, яку він “забув” задекларувати. Про це повідомляє прес-служба ГУ Міндоходів у Львівській області.
Прямуючи у Польщу як пасажир легкового автомобіля, 46-річний громадянин для перетину кордону обрав смугу спрощеного контролю “зелений коридор”. Під час візуального огляду автомобіля у працівників митного посту виникла підозра щодо наявності в осіб, які з ним їхали, товарів або предметів, прихованих від митного контролю. Тому транспортний засіб було виведено із загального потоку та скеровано на смугу руху “червоний коридор” для огляду.
Інтуїція працівників митного посту не підвела – у пасажира автомобіля виявили 26 405 євро та 200 доларів. Ця сума перевищує суму валютних коштів, дозволену до переміщення без декларування. Документів, які підтверджують зняття готівки з рахунків банків на суму, що перевищує в еквіваленті 10 000 євро, а саме 26 405 євро та 200 доларів, громадянин не мав.
Відповідно до ч. 5 ст. 366 Митного кодексу України, обрання “зеленого коридору” вважається заявою громадянина про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та/або обмеження щодо ввезення на митну територію України або вивезення за межі цієї території. Отже, громадянин порушив встановлений порядок в зонах спрощеного митного конт­ролю. За цим фактом за ознаками ст. 471 Митного кодексу України складено протокол про порушення митних правил. Незадекларовану валюту, яка перевищувала норми ввезення громадянами, вилучено до рішення суду.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7684 / 1.53MB / SQL:{query_count}