Ще той шулер…

У Дрогобичі торговий агент обшахраював роботодавців

Влаштувавшись на роботу торговим агентом, 33-річний уродженець Жидачівського району вирішив привласнити кошти Дрогобицької філії товариства з обмеженою відповідальністю. 
Після проходження випробувального терміну представники філії запропонували чоловікові посаду торгового представника. Оформивши документи, новий працівник підписав заяву з проханням працевлаштувати його на вказаній фірмі. Окрім того, працівник уклав договір про індивідуальну відповідальність за матеріальні цінності фірми. Згідно з цим договором, торговий агент ніс повну матеріальну відповідальність за збереження, зберігання та належне користування товарно-матеріальними цінностями ТзОВ, наданих торговому представникові в установленому порядку.
Працюючи торговим представником, фактично працівник філії був посередником між підприємством-постачальником і торговими точками. Саме працівник філії зобов’язувався контролювати просування продукції підприємства, приймання і оброблення замовлень. У посадові обов’язки торгового агента філії ТзОВ входило представляти інтереси підприємства, зокрема, надавати рекламну інформацію, налагоджувати взаємодію з потенційними клієнтами, організовувати збут товарного асортименту згідно з укладеними договорами, а також вчасно реалізовувати товари споживачам. Про це “Пошті” розповіли у прес-службі міліції Львівщини. 
Приймаючи від клієнтів замовлення, працівник ТзОВ за допомогою електронного пристрою автоматично надсилав фірмі запит через мережу. Постачав товар окремий структурний підрозділ фірми, а водій-експедитор розвозив товари на торговельні точки.
У вересні 2012 року працівник фірми, який здійснював перевірку замовлень, виявив, що товар не надходив на торговельні точки, внаслідок чого підприємство заборгувало клієнтам певну суму грошей через продукцію, яку не постачали. Згодом правоохоронці з’ясували: винним у цьому є торговий агент. Зокрема було з’ясовано, що, користуючись посадовим становищем, торговий посередник залишав частину продукції у себе вдома, аби потім збувати за власними комерційними схемами, отримуючи таким чином прибуток.
Крім цього, під час перевірки правоохоронці виявили 18 товарно-транспортних накладних, за якими товар не постачали у торговельні точки та за якими кошти на підприємство не надходили. Загальна сума коштів, заборгованих за недоставлену продукцію, становить 10 699 гривень. 
Співробітники слідчого відділення Дрогобицького міського відділу міліції притягнуть молодика до відповідальності за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство). 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8099 / 1.54MB / SQL:{query_count}