А помилування для леді Ю?

Суд знову переніс засідання у справі ЄЕСУ, а глава держави заявив: до завершення судів у справі Тимошенко помилування неможливе

Київський районний суд Харкова відклав розгляд справи за обвинуваченням колишнього прем’єра Юлії Тимошенко у зловживаннях корпорації ЄЕСУ до 23 квітня. Як інформує Радіо Свобода, під час судового засідання про примусову доставку Тимошенко не йшлося. 
Сама ж пенітенціарна служба заявила: Тимо­шенко відмовилася брати участь у судовому засіданні. Учора в лікарню до екс-прем’єра прибули колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, голова фракції “Батьківщина” Арсеній Яценюк та заступник лідера фракції Олександр Турчинов. Проте пенітенціарії заявили, що “Тимошенко не побажала з ними бачитися”. Луценко закликав не вірити заявам пенітенціарної служби, а Тимошенко вимагає закрити справу ЄЕСУ у зв’язку з відсутністю складу злочину...
До завершення всіх судових розглядів у справі колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко розгляд питання про її помилування є неможливим.  Про це Президент України Віктор Янукович сказав під час спілкування з представниками ЗМІ в Миколаєві, повідомляє прес-служба Президента.
Як зазначив Янукович, питання помилування Юлії Тимошенко лежить у юридично-правовій площині. “Поки не завершаться судові розгляди у справах Тимошенко, питання помилування неможливе”, – сказав він. Віктор Янукович наголосив: що швидше будуть завершені два суди у справах Юлії Тимошенко, то швидше з’явиться можливість розглянути питання про її помилування. “Мої повноваження будуть працювати після завершення цього процесу”, – сказав Президент.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7816 / 1.53MB / SQL:{query_count}