Дременув з-за ґрат

Затримали 20-річного юнака, який утік з Лук’янівського СІЗО

 

Затримали 20-річного юнака, який утік з Лук’янівського СІЗО 

Засудженого, який втік з Лук’янівського СІЗО, учора затримали на залізничній станції у Київській області. Про це Тиждень.ua повідомив начальник управління з зовнішніх комунікацій Державної пенітенціарної служби Ігор Андрушко.
Він розповів, що відсутність 20-річного засудженого виявили на ранковій перевірці у суботу. За словами Андрушка, хлопець працював у господарському відділі та мав право перебувати на прилеглій до СІЗО території, зокрема він систематично залучався до прибирання територій.
“У неділю о 19.50 на ст. Макарівська, що в Київській області, втікача затримали та доправили у СІЗО”, – повідомив Андрушко, уточнивши, що у день втечі хлопцеві виповнилось 20 років.
Він додав, що у Лук’янівсьокму СІЗО проводиться службове розслідування.
Матеріали про втікача скеровано до прокуратури. Хлопець був засуджений за крадіжку авто на п’ять років і вже відбув перший рік покарання.
“Охорона Лук’янівки завжди пишалася тим, що практично неможливо втекти. Кажуть, в історії був тільки один факт вдалої втечі. Це вдалося революціонеру Кибальчичу чи не сто років тому. А тепер, під час ранкової перевірки, не дорахувалися ув’язненого в “хозблоці”, – додав він, – про це написав журналіст Костянтин Стогній на своїй сторінці в Facebook, інформує “Українська правда”.


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7941 / 1.53MB / SQL:{query_count}