Ненаситні ескулапи

Правоохоронці затримали чергових медиків-хабарників 

Правоохоронці затримали чергових медиків-хабарників 

Працівники Державної служби боротьби з організованою злочинністю днями затримали на гарячому лікарів, які вимагали хабарі від мешканців Львівщини, хворих на кардіологічні захворювання. Про це “Пошті” повідомила речник міліції області Світлана Доб­ровольська. 

Так, упродовж 2011 – 2012 років працівники УБОЗу вже неодноразово затримували членів лікарських комісій, що “торгували” групами інвалідності.

Так, після звернення громадян до міліції про те, що в Міжрайонній спеціалізованій кардіологічній МСЕК №1 та МСЕК №2 Львівського обласного центру медико-соціальної експертизи вимагають хабарі за сприяння у встановленні комісією МСЕК групи інвалідності та визначенні процентів непрацездатності у хворих на кардіологічні захворювання, на гарячому затримано службовців цього закладу.

Сума хабара становила від 200 до 1500 доларів, залежно від стану хворого. Між учасниками угрупувань був чіткий розподіл обов’язків. Голова комісії здійснював керування процесом та розподіляв кошти, лікарі займались безпосередньо хворими та документами, а медсестри спонукали хворих до дачі хабара, брали в них гроші та передавали голові комісії.

За цими фактами відкрили два кримінальних провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 368 (“Одержання хабара”) КК України.

Нині вже завершено досудове слідство. Загалом сума хабарів становить близько 200 тис. гривень.

Медиків відсторонено від виконання своїх обов’язків, зараз вони перебувають під заставою в очікуванні рішення суду 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7838 / 1.53MB / SQL:{query_count}