Суддівська справа

Луцький суд взяв паузу у справі львівського судді Ігоря Ганича

Луцький суд взяв паузу у справі львівського судді Ігоря Ганича

У Луцькому міськрайонному суді по другому колу триває розгляд справи про обвинувачення у хабарництві судді Залізничного райсуду Львова Ігоря Ганича. Чергове судове засідання відбулося 25 березня, інформує IA ZIK.

Начальник відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні в суді прокуратури Волині Віктор Гарбуз розповів у коментарі IA ZIK: “Громадянин Г. обвинувачується у скоєнні злочину, передбаченого частинами 2 і 3 статті 368 Кримінального кодексу України”.

У суді оголосили покази двох свідків і допитали одного з підсудних. Ігор Ганич, головний фігурант справи, давати свідчення відмовився. Наразі ж головуючий у справі суддя Квятковський призначив фоноскопічну експертизу відеозаписів. На час експертизи у судовому засіданні триватиме перерва.

Нагадаємо, 16 лютого 2011 року співробітники управління СБУ у Львівській області спільно з Головним управлінням з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури затримали суддю Залізничного райсуду Львова Ігоря Ганича під час отримання ним хабара в розмірі 400 тисяч гривень.

У липні 2012 року Лу­цький міськрайонний суд виправдав Ганича за відсутністю в його діях складу інкримінованих злочинів – одержання хабарів за ухвалення процесуальних рішень у цивільних та кримінальних справах, які перебували у його провадженні. Але вже в серпні стало відомо, що прокуратура Волинської області оскаржила в апеляційному порядку цей вирок. Ухвалою апеляційного суду Волинської області від 

30 жовтня 2012 року вирок суду першої інстанції скасовано. Справу направлено до Луцького міськрайонного суду на новий судовий розгляд.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8716 / 1.53MB / SQL:{query_count}