Операція “Розшук”

За два тижні правоохоронці розшукали 47 людей 

За два тижні правоохоронці розшукали 47 людей 

У Львові з 28 лютого по 14 березня проходила оперативно-профілактична операція “Розшук”, під час якої правоохоронці розшукали 47 осіб, що переховувались від органів влади. Про це повідомили у прес-центрі міліції Львівщини. 

Міждержавна спеціальна оперативно-профілактична операція “Розшук” на теренах Львівщини проходила в два етапи. Під час відпрацювання встановлено місце перебування 47 осіб, які переховувалися від органів влади. Загальна кількість розшукуваних злочинців зменшилась на 34 особи (з 758 до 724) та (порівняно з початком року) на 74 особи (798). Встановлено місце знаходження 14 безвісно зниклих громадян (11 осіб розшукувались з минулих років).

Також під час проведення міждержавної спеціальної оперативно-профілактичної операції “Розшук” працівники підрозділів ГУМВС України у Львівській області затримали одного злочинця за вчинення вбивства та одного злочинця за вчинення тяжких тілесних ушкоджень.

Часом бувають випадки, коли працівники міліції затримують розшукуваних осіб просто впізнавши їх на вулиці. Так, до прикладу, 15 березня заступники начальників секторів дільничних інспекторів Сихівського та Личаківського районних відділів міліції Львова прямували на робочу зустріч у районну адміністрацію. Дорогою серед перехожих правоохоронці впізнали чоловіка, який нещодавно був оголошений у розшук. 26-річного молодика Сихівський районний суд міста розшукував за вчинення злочинів передбачених ч.2 ст.190 ККУ (шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або таке, що завдало значної шкоди потерпілому) та ч.1 ст.263 ККУ (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкодульної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу).

Одразу зорієнтувавшись, міліціонери затримали чоловіка. Після цього викликали патрульних, щоб доставити його у райвідділ. Окрім цього, злочинець виявився раніше засудженим.  


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8156 / 1.54MB / SQL:{query_count}