Зняття причини за п’ять тисяч

Понад дві тисячі гривень і золоті прикраси винесла з квартири школярка, аби “врятувати” батьків

Понад дві тисячі гривень і золоті прикраси винесла з квартири школярка, аби “врятувати” батьків

Ця історія сталася у Кам’янці-Подільському, коли дві дівчинки йшли на заняття в гурток. На одній із вулиць їх перестріла ровесниця та зі сльозами на очах попросила допомоги. Невиразно пояснюючи причину сліз, вона підвела їх до жінки в чорному. 

Незнайомка пильно глянула на школярок і винесла вирок: над їхніми сім’ями нависло страшне прокляття. Та зняти його можна за допомогою чар. Варто лише зібрати всі сімейні заощадження і золото та виконати відповідний ритуал, але за умови, що батьків не буде вдома. Перелякані до смерті діти вирушили до квартири однієї з дівчат. Про це інформує прес-служба МВС України. 

У помешканні юна господарка зібрала все необхідне та поклала під подуш­ку. А новоспечена знайома, їхня ровесниця, виконала ритуал, під час якого тишком-нишком витягнула гроші та прикраси. Попрощалась та пішла геть.

“Разом із подругою ошукана школярка пішла на заняття, але займатися не змогла, бо її душили сльози, – каже перший заступник начальника Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Олександр Кулько. – Педагог викликала матір вихованки. Донька все їй розповіла. Прийшовши додому, жінка виявила відсутність коштовностей і грошей та одразу викликала правоохоронців. З’ясувалося, що зняття порчі коштувало родині п’ять тисяч гривень”.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Правоохоронці розшукують зловмисниць та нагадують, що спілкування з незнайомцями може закінчитися кепсько. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8384 / 1.53MB / SQL:{query_count}