Чкурнути з колонії на гвинтокрилі

У Кіровоградській області запобігли втечі двох ув’язнених 

У Кіровоградській області запобігли втечі двох ув’язнених 

Співробітники Петровської виправної колонії Кіровоградської області попередили зухвалу спробу втечі ув’язнених. Двоє засуджених злочинців спробували покинути виправну установу на гвинтокрилі.

 Зокрема повітряний транспортний засіб приземлився на території колонії в зоні, що охоронялася. Двоє пасажирів вертольота були “озброєні” муляжем автомата Калашникова. Зловмисники чекали появи ув’язнених. Проте силовикам вдалося перешкодити зльоту вертольота з утікачами. В’язнів та їх спільників оперативники затримали.

 Зараз зловмисників допитують, вирішується питання про порушення кримінального провадження. 

До слова: схожий інцидент стався у лютому 2012 р. у Вологодській області Росії. Спільники ув’язненого Олексія Шестакова на вертольоті Мі-8 дісталися до колонії, скинули трос, після чого втекли з арештантом у невідомому напрямі.

Проте утікачам не вдалося втекти від силовиків: того вечора їх затримали на посту ДПС. В’язня засудили до 24 років колонії, його спільники отримали 11 і 12 років відповідно.

А в липні 2012 р. втік ув’язнений Михайло Бобейко з Одеського СІЗО. Бобейко був виведений в господарську частину СІЗО для виконання робіт з впорядкування території установи, звідки і здійснив втечу.

У травні 2012 р. затримали засудженого Віталія Кузьменка, який здійснив втечу з Лук’янівського СІЗО. Він не встиг пробути на волі і 24-х годин. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8251 / 1.53MB / SQL:{query_count}