Як не стати жертвою квартирних злодіїв?

У Львові майже 60% квартирних крадіжок скоюють за так званим наведенням 

У Львові майже 60% квартирних крадіжок скоюють за так званим наведенням 

Із початку року у місті Лева злочинці скоїли понад 100 крадіжок з квартир. Здебільшого “гості” проникали в оселі львів’ян, коли господарів не було вдома. Як зазначають у прес-службі міліції Львівщини, майже 60% таких крадіжок скоюють за наведенням. 

За словами правоохоронців, найпростішим способом захисту житла від посягань зловмисників є встановлення сигналізації службами охорони. На дверях рекомендують ставити замки двох різних типів, що конструктивно відрізняються. 

Утім, як стверджують правоохоронці, яким би надійним не був замок, не зайвим буде додатково захистити його від висвердлювання. “Для цього підійде п’ятиміліметрова броненакладка з гартованого металу, розміщена між поверхнею дверей та самим механізмом. Встановіть віконні грати, якщо є можливість, поміняйте двері на надійніші. Не залишайте ключі від дверей квартири у схованках під килимком чи в іншому місці. Йдучи винести сміття, зачиняйте двері. Подбайте про те, щоб сходи та майданчик біля дверей були освітленими, – кажуть у міліції. – Якщо вас довго немає у помешканні, не варто нікому повідомляти термін своєї відсутності. Попросіть наглядати за квартирою своїх рідних, близьких, тих, кому довіряєте. Попрохайте сусідів, аби вони забирали пошту з поштових скриньок, заходили час від часу у квартиру, вмикали світло, щоб створити ефект присутності господарів”.

Правоохоронці також радять: у жодному разі не розповідайте незнайомцям про те, що живете самі чи маєте певні заощадження, коштовності та не відчиняйте двері малознайомим людям, ким би вони не назвалися. 

“Якщо ж ви стали жертвою квартирних злодіїв, не заходьте до помешкання, адже якщо злочинець і досі там, він не зупиниться ні перед чим, намагаючись втекти. Зверніться за допомогою до сусідів та зателефонуйте до міліції. Не заходячи у помешкання, перевірте, чи немає там сторонніх, наглядайте за квартирою до приїзду працівників міліції. Якщо побачили злочинців і не можете їх затримати, запам’ятайте їхні прикмети, одяг, марку, номер та колір автомобіля”, – акцентують у міліції. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8121 / 1.54MB / SQL:{query_count}