Кримінал для “доктоРа Пі”

“Справа Слюсарчука” не надходила в Апеляційний суд Львівщини 

“Справа Слюсарчука” не надходила в Апеляційний суд Львівщини 

Кримінальна справа проти Андрія Слюсарчука, якого звинувачують у шахрайстві, не надходила в Апеляційний суд Львівської області. Про це повідомив голова Апеляційного суду Львівської області Валентин Государський.

“За моїми даними, ця справа не передана до Львова і навряд чи вона буде сюди передана”, – повідомив Валентин Государський, інформує zik.ua.

Кримінальну справу проти Андрія Слюсарчука розслідувало Головне слідче управління Міністерства внутрішніх справ. Нещодавно у ЗМІ з’явилася інформація про те, що цю справу передано в Апеляційний суд Львівської області для подальшого розгляду в одному із районних судів міста Львова.

Нагадаємо, що 17 листопада Галицький районний суд Львова за поданням слідчого визначив для Слюсарчука запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на час проведення слідства. Затримали Слюсарчука у Києві 14 листопада. Проти “доктора Пі” порушено дві кримінальні справи: за ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) і ст. 358 (пiдробка документiв). Захист Слюсарчука 17 січня пропонував 130 тисяч гривень застави за його звільнення. Суд відмовив. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7647 / 1.53MB / SQL:{query_count}