Правоохоронці в очікуванні реформи

Сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України завершують розробку концепції щодо реформування органів внутрішніх справ.

Сьогодні у Міністерстві внутрішніх справ України завершують розробку концепції щодо реформування органів внутрішніх справ.

Вже до червня 2013 року вітчизняну міліцію очікують перші поступки на шляху реформ. Про це учора повідомив начальник ГУ МВСУ у Львівській області Олександр Рудяк (на фото).
Під час колегії МВС Ук­раїни, яка відбулася минулого тижня, міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко наголосив на якнайшвидшому реформуванні підрозділів органів внутрішніх справ України.  
На сьогодні концепція реформ ще відпрацьовується і вже найближчим часом її буде озвучено. “Перші кроки реформування будуть вже до червня 2013 року, а сама реформа триватиме протягом одного-двох років”, – зауважив генерал Рудяк, а також додав, що міліцію буде реорганізовано у поліцію. 
За словами О. Рудяка, багато атестованих працівників міліції буде розатестовано. Це стосується тих підрозділів, функції яких не належать до міліцейської роботи.   
Окрім питань реформування, на колегії МВС озвучили підсумки роботи міліції України у розрізі областей. За показниками оперативно-службової діяльності до і після введення в дію нового Кримінального процесуального кодексу України, міліція Львівської області має досить пристойні результати. Зокрема, на засіданні колегії відзначили, що служба боротьби з економічною злочинністю за результатами роботи знаходиться на першому місці у державі.    
“У слідчих органах буде більше можливості для влаштування цивільних осіб. За рахунок цього ми вивільнимо величезну кількість міліцейських посад. Я не зовсім розумію, що автогосподарство ГУ МВС має 4-5 атестованих міліцейських посад. Автогосподарство – це звичайний гараж з певними функціями. Перевести їх в категорію державних службовців, в цьому не буде жодної проблеми”, – прокоментував начальник міліції області.
Загалом, розповідаючи про результати колегії, Олександр Рудяк зазначив, що Львівщина виглядає достатньо пристойно: “ДСБЕЗ на першому місці в державі і за кількістю розкритих фактів хабарництва, службових злочинів, арештів, накладених на майно. Служба громадської безпеки ділила 2 – 4 місце впродовж року з іншими областями, враховуючи непросту ситуацію з Євро-2012, виборами, на Львівщині свої обов’язки міліція виконує достойно”.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8060 / 1.54MB / SQL:{query_count}