Жінка “замовила” екс-коханого кілеру

УБОЗ Львівщини попередив вбивство 35-річного чоловіка

УБОЗ Львівщини попередив вбивство 35-річного чоловіка

Оперативники УБОЗу Львівщини попередили вбивство 35-річного жителя області, яке “замовила” його дружина. У серпні правоохоронці області  отримали оперативну інформацію про підготовку замовного вбивства.

Позбавити життя чоловіка вирішила його колишня дружина, яка була невдоволена питаннями щодо розподілу їх спільного майна. Як посередника для пошуку кілера жінка звернулась до свого знайомого. Останній поділився задумами ображеної жінки зі своїм колегою, який, своєю чергою, погодився виконати таке “замовлення”. 

Відтак справу було розпочато. Оцінила жінка життя свого майже колишнього у сім тисяч доларів. Під час однієї з зустрічей “замовниця” передала “виконавцю” аванс. Решту суми вона пообіцяла передати кілеру після надання їй доказів убивства, інформує прес-служба міліції області.  

Зі свого боку працівники спецпідрозділу УБОЗ провели оперативну комбінацію, в результаті якої підготували фотоматеріали імітованого вбивства екс-чоловіка “замовниці”. Їх у подальшому “кілер” передав жінці, яка, вже не сумніваючись у виконаній “роботі” (на фото чоловік був зображений зі слідами насильницької смерті), передала “виконавцю” ще тисячу доларів США. Принагідно зловмисниця повідомила, що залишок грошей вона віддасть пізніше. Проте зробити це їй не судилося.

Співробітники УБОЗу 4 вересня затримали організатора замовного вбивства. За умов наявності у правоохоронців беззаперечних доказів, жінка визнала свою вину в інкримінованому їй злочині. 


коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8838 / 1.53MB / SQL:{query_count}