Нерозкриті теракти

У силовиків відсутня головна версія вибухів у Дніпропетровську

У силовиків відсутня головна версія вибухів у Дніпропетровську

Незважаючи на те, що президент доручив розкрити теракт у Дніпропетровську до 4 травня, правоохоронні органи досі не визначили основну версію вибухів. Учора про це повідомив міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко: “Зараз кількість версій звужується. Але щоб виділити основну – я ще не можу нічого сказати”.

У той же час Кабінет Міністрів України вирішив виділити постраждалим від вибухів у Дніпропетровську 1,5 мільйона гривень. Усього потерпілими уряд визнав 31 особу. Розмір допомоги для кожного із них визначено залежно від тяжкості отриманих ушкоджень. Губернатор області Олександр Вілкул видав розпорядження, яким урегульовано всі організаційні заходи щодо здійснення виплат. 

ДО ТЕМИ

Кабмін розробить програму протидії тероризму. Про це заявив прем’єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи вчора засідання уряду. “Розробка відповідної загальнодержавної програми вже розпочалася, до її створення залучені найкращі вітчизняні фахівці, консультанти, які успішно протистоять терористичним загрозам”, – зазначив глава уряду. 

“Сьогодні всі постраждалі від терактів – 31 особа – отримають матеріальну допомогу. За кожною людиною закріплений працівник служби соціального захисту для допомоги в оформленні необхідних документів. Станом на 11.00 вже відкрито 31 особовий рахунок, на який надійдуть кошти”, – заявив він у четвер, 3 травня. 

За його словами, чоловік, якому було ампутовано ліву руку, отримає 360 тис. грн (200 тис. грн матеріальної допомоги та 160 тис. грн на придбання протеза). Троє потерпілих з важкими тілесними ушкодженнями отримають по 150 тис. грн, ще троє потерпілих із середніми тілесними ушкодженнями – по 50 тис. грн. 

Шістьом потерпілим з легкими тілесними ушкодженнями, які призвели до короткочасного розладу здоров’я, виплатять по 30 тис. грн., а 18 особам із легкими тілесними ушкодженнями, які мають незначні наслідки або легкі ушкодження (без тілесних), видадуть по 20 тис. грн.

Станом на початок учорашнього дня у лікарнях залишалося 14 постраждалих від вибухів у Дніпропетровську. Із них один потерпілий перебуває у важкому стані, троє – у стані середньої тяжкості. Із цих 14-ти осіб четверо – діти. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8411 / 1.54MB / SQL:{query_count}