Батьківське недбальство: діти у групі ризику

На Львівщині неповнолітні скоїли 187 злочинів

На Львівщині неповнолітні скоїли 187 злочинів

Упродовж 2012 року у Львівській області неповнолітні вчинили 187 злочинів. У 15 випадках діти скоювали злочини після вживання спиртних напоїв. Про це повідомила начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Головного управління МВС України у Львівській області Марта Лєсна. 

За її словами, є низка проблемних питань, які стосуються дітей. Насамперед це продаж алкогольних напоїв неповнолітнім. На Львівщині міліція фіксує випадки, коли діти вживають алкоголь, зокрема, пиво, бренді-колу, ром-колу, джин-тонік. Подекуди трапляється, коли неповнолітні п’ють горілку і самогонку. 

“Саме батьки повинні подбати про своїх дітей, більше їм розказувати про шкідливість вживання алкогольних напоїв. Однак нерідко дорослі є винними у тому, що діти випивають алкоголь. Лише цього року на Львівщині було складено 123 адміністративні протоколи – за продаж неповнолітнім алкоголю. Таких фактів найбільше було зафіксовано у містах Львів, Стрий та Броди, а також у Стрийському та Бродівському районах”, – зазначила Марта Лєсна, інформує прес-центр міліції області. 

Цьогоріч неповнолітні після вживання алкогольних напоїв скоїли 15 злочинів. Найчастіше це грабежі та крадіжки мобільних телефонів. 

Немало клопоту завдають неповнолітні, які утікають (зникають на кілька днів) з дому. Таких випадків цьогоріч було 21. Трапляється, що втеча неповнолітнього з дому закінчується його загибеллю. Таких летальних випадків було два: один з них стався у Львові в лютому поточного року, коли через шість днів після зникнення з дому хлопця  знайшли замерзлим у парку. 

Інший випадок було зафіксовано у Старому Самборі. Неповнолітнього шукали п’ять днів. На жаль, і цього раз хлопця знайшли мертвим. 

“Та не лише підлітки втікають з дому. Буває, коли пропадають зовсім малі діти. У таких випадках їхнім матерям достатньо було лише на мить відволіктися… Отож, саме батькам потрібно знати і пам’ятати, що першочергово вони несуть відповідальність за своїх дітей”, – наголосила Марта Лєсна.   

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7670 / 1.54MB / SQL:{query_count}