Злочин класу люкс

Польський суд заарештував громадянина України за участь у банді злодіїв, яка спеціалізувалася на викраденні машин класу люкс у Німеччині для їх перепродажу в Польщі.

Польський суд заарештував громадянина України за участь у банді злодіїв, яка спеціалізувалася на викраденні машин класу люкс у Німеччині для їх перепродажу в Польщі.

Про це УНІАН повідомили в Центральній адміністрації польської поліції (KGP), відповідаючи на запит агентства.
За даними польських правоохоронців, 42-річний українець керував організованим у польському містечку Cлубіце – на кордоні з Німеччиною – центром з фальсифікації німецьких автомобільних документів.
“Під час огляду працівники знайшли докази, які вказують на те, що власне з цього місця вийшло кілька сотень фальшивих документів, так званих “бріфів”, – кажуть у Центральному слідчому бюро (СBS) поліції, яка розслідує справу з минулого року.
Правоохоронці загалом уже затримали в цій справі 44 особи, 18 з яких, зокрема українця, заарештовано.
За даними польських правоохоронців, більшість членів групи є громадянами Польщі віком від 35 до 50 років, але серед них є також росіяни.
СBS зазначило, що учасники групи, яка діяла з 2009 року, мали спеціальне обладнання, яке дозволяло не лише перебивати номери, але й перекодовувати забезпечення в електронних системах крадених автомобілів.
Як зазначили у поліції, злодії викрадали насамперед автомобілі “Lexus”, “Toyotа Land Cruiser”, BMW X5 i X6 та “Mercedes”, додавши, що правоохоронцям вдалося повернути власникам 56 авто.
“Попередні розрахунки вказують на те, що вартість викрадених автомобілів становить кілька сотень тисяч доларів”, – зазначили у поліції.
Польські правоохоронці зауважили, що частина викрадених автомобілів могла потрапляти в Україну та Росію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8327 / 1.53MB / SQL:{query_count}