Кримінальні новини: телеграф

Охорона банків. МВС планує провести круглий стіл із представниками федерацій приватних охоронних структур для напрацювання спільних підходів та інструкцій щодо належного забезпечення охорони банківських та фінансових установ. Про це повідомив начальник Управління зв’язків із громадськістю МВС України Володимир Поліщук. При цьому він наголосив, що “ніхто не каже, що хтось хоче перебрати на себе всі функції з охорони”. Інформує УНІАН. На його думку, було б доцільним, якби Державна служба охорони при МВС отримала можливість, маючи відповідний досвід та оснащення, проводити інспектування фінустанов щодо належного забезпечення їх охорони і надавати за результатами відповідні рекомендації щодо усунення недоліків.

Піратські фільми. У Львові на вул. Кн. Ольги міліціянти викрили  підпільний кінотеатр (перегляд здійснювався з авто), де за допомогою високотехнологічного обладнання здійснювалося публічне транслювання контрафакт­них повнометражних кінофільмів та відеострічок. Про це інформує управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області. Так, щоденний дохід підприємця від діяльності цього кінотеатру сягав понад 500 грн.  Порушено кримінальну справу.

Знайшли джип. На Львівщині інспектори ДАІ за допомогою пристрою сканування “Рубіж” виявили “Лексус”, яким керував киянин. Як інформує прес-служба УДАІ у Львівській області, за результатами проведеної перевірки встановлено, що ця іномарка перебуває у розшуку, як викрадена ще у 2008-му.  

Фани-хулігани. У базі МВС нині є понад 1,2 тис. українських проблемних вболівальників. Про це Інформаційному центру “Україна-2012” повідомили у прес-службі МВС України. Список футбольних хуліганів постійно поповнюється, тож до Євро-2012 кількість українських вболівальників-хуліганів може змінитися. 

Безпека. Для організації безпеки та правопорядку Євро-2012 на базі Укрбюро Інтерполу створено відділ із питань безпеки міжнародних масових заходів, який виконує функції Національного футбольного інформаційного пункту. Цим підрозділом забезпечено взаємодію з аналогічними іноземними підрозділами під час проведення матчів. Про це повідомляє Інформаційний  центр “Україна-2012”. Окрім цього, на період Євро-2012 у кожній черговій частині міліції передбачено залучити англомовного працівника. 

Суд за хабар. До суду скеровано кримінальну справу про обвинувачення керівника відділу однієї із податкових інспекцій міста Львова та адвоката за одержання хабара у сумі майже 400 тис. грн. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області. Так, управлінням нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з оргзлочинністю і корупцією прокуратури області під час досудового слідства з’ясовано, що керівник відділу однієї з районних податкових інспекцій Львова  вимагав та одержав 384 тис. грн від засновника приватного підприємства за вплив на уповноважених осіб податкової інспекції з метою сприяння у непорушенні кримінальної справи та спрощенні процедури банкрутства. У цій же справі притягнено до кримінальної відповідальності одного із адвокатів (арбітражного керуючого) за фактом його співучасті у вчиненні  злочину. 

Ще один хабарник. На Львівщині за хабарництво правоохоронці затримали голову однієї із сільрад Бродівського. Як повідомили в управлінні Державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУ МВСУ у Львівській області, голова сільради вимагав та отримав у приміщенні робочого кабінету сільради від підприємця хабар в сумі 150 доларів за укладення договору оренди нежитлового приміщення. Порушено кримінальну справу.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8185 / 1.56MB / SQL:{query_count}