“Візирні” новації

На Львівщині з 15 грудня інспектори ДАІ фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху під час руху патрульного авто

На Львівщині з 15 грудня інспектори ДАІ фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху під час руху патрульного авто

Працівникам ДАІ дозволили використовувати прилад для вимірювання швидкості “Візир” прямо під час руху. У ДАІ кажуть, що швидкість патрульного автомобіля також фіксується “Візиром”, тому говорити про можливі махінації немає підстав. 
Як інформує прес-служба УДАІ Львівської області, з 15 грудня 2011-го інспектори ДПС ДАІ фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху за новою методикою – за допомогою радара “Візир” вони фіксуватимуть порушення у режимі патрулювання.  
“Ще до 15 грудня “Візир” працюватиме стаціонарно, на постах ДАІ. Натомість  нова методика передбачає фіксацію порушень Правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості, у режимі патрулювання – під час руху патрульного авто. І такий метод має вже найближчим часом принести позитивний ефект – виявляти тих, хто намагається приховувати свої порушення. Адже водії здебільшого вдаються до порушень швидкісних режимів лише до стаціонарних постів ДАІ і після них, знаючи, що саме там працює “Візир”. Із запровадженням нової методики водії навіть не здогадуватимуться, коли і на яких ділянках дороги їх порушення фіксуватимуть”, – каже керівник прес-служби УДАІ у Львівській області Світлана Добровольська.  

ДО ТЕМИ

Водночас юристи кажуть, що опротестувати таким чином зафіксовані порушення можна – мовляв, є за що зачепитися. У патрульному авто має бути відповідна температура, “Візир” повинен бути закріплений на кронштейні, опломбований, сертифікований тощо. “Коли починаєш спілкуватися з працівником ДАІ, прискіпливо дивитися на сертифікати, звіряти номери, проводити фото-відеозйомку за допомогою свого телефона, то зазвичай – 99% реакція працівника ДАІ – “щасливої дороги!”, – каже юрист Денис Штабовенко, інформує ТСН. 

Загалом на Львівщині від початку року зафіксували близько 99 тисяч порушень швидкісних режимів. “Аварії, які стаються через перевищення швидкісних режимів, є одними з найбільш резонансних, а наслідки від таких ДТП – найважчі. Так, 2011-го в області сталася 571 ДТП, під час яких 99 осіб загинуло, а ще 742 людини отримали травми різної важкості”, – зазаначає Світлана Добровольська. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7519 / 1.55MB / SQL:{query_count}