Комендантська година для підлітків

Міліціянти пропонують обмежити перебування на вулиці підлітків у вечірній та нічний час

Міліціянти пропонують обмежити перебування на вулиці підлітків у вечірній та нічний час

Правоохоронці міського управління міліції пропонують розглянути питання перебування дітей на вулиці у вечірній та нічний час і обмежити перебування дітей віком до 14 років у громадських місцях (на дискотеках, у барах та  кафе), а також на вулицях  без супроводу дорослих після 22.00, а неповнолітніх до 16-ти років – після 23-ї год. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради.

“Львівське міське управ­ління міліції провело анкетування, в якому взяло участь сім тисяч дорослих, які мають дітей віком від 10-ти до 18 років. Отож, 89% респондентів підтримали обмеження перебування у громадських місцях та на вулицях неповнолітніх віком до 14-ти років без супроводу дорослих до 22.00. 80% опитаних певні, що діти до 16-ти років не повинні гуляти без супроводу після 23.00”, – каже начальник управління міліції м. Львова  Станіслав Броневицький. За його словами, аналогічні рішення вже ухвалили в Хмельницькій і Житомирській областях, а також у Миколаєві.

ДО ТЕМИ

Цьогоріч із 144 злочинів, які скоїли підлітки, правоохоронці зафіксували 34 пограбування, один розбійний напад, 61 крадіжку, 15 злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків, три хуліганства. У 75 випадках діти стали жертвами злочинів. Дев’ятеро дітей постраждали від тяжких та особливо тяжких злочинів. Зазвичай злодіяння, вчинені дітьми і проти них, скоюють у вечірній та нічний час. 

“Як батько, підтримую таку ініціативу. Якщо взяти до уваги статистику дитячої злочинності, яка зросла, то такі заходи посилять відповідальність батьків. Бо нема що робити дитині посеред міста о першій ночі. Діти  ходять по нічних клубах, а батьки спокійно сплять, а пізніше шукають винних, якщо щось стається”, – наголошує начальник відділу у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків.

Тим часом, за словами головного дитячого лікаря міста Богдана Остальського,  40% школярів вживають алкогольні напої, починаючи з десяти років. “Ситуація є загрозливою. Дитина значно швидше звикає до алкоголю, ніж дорослий, й ефективність лікування дуже низька. Вживання дітьми алкоголю призводить навіть до епілептичних випадків”, –  каже лікар. 

Як зазначає головний міліціянт Львова Станіслав Броневицький, з початку року за розпивання спиртних напоїв та появу в громадських місцях у нетверезому стані до адмінвідповідальності притягнули 114 неповнолітніх, а за куріння у заборонених місцях – 138 підлітків.  

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8629 / 1.55MB / SQL:{query_count}