Недитяча оборудка

З України намагалися незаконно вивезти 11-річного хлопчика

З України намагалися незаконно вивезти 11-річного хлопчика

Прикордонники Мостиського загону попередили спробу вивезення за межі України дитини за допомогою підроблених документів. Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.
На пункт пропуску “Краковець” прибув мікроавтобус марки “Мерседес” під керуванням громадянина України та двома пасажирами. На паспортний контроль інспектору прикордонної служби було подано закордонний паспорт жінки та проїзний документ дитини 2000 року народження, з якою вона подорожувала. Додатково на паспортний контроль було пред’явлено доручення від батьків для виїзду їх дитини за кордон. Це доручення було видане приватним нотаріусом Львівського міського нотаріального округу. Однак у прикордонників виникли підозри у законності отримання цього  доручення.
Під час проведення фільтраційних заходів було встановлено, що на момент видачі доручення батько дитини на території України не перебував. У подальшому, під час перевірки поданої “заяви” у єдиному реєстрі спеціальних бланків нотаріальних документів, виявлено відсутність запису про видачу даного документа та встановлено його підроблення. Отож, громадянинові 2000 року народження було відмовлено в перетині Державного кордону України, у зв’язку із не набуттям 16-річного віку.
Зараз тривають опе­ративно-розшукові заходи щодо встановлення причетних  осіб до спроби незаконного вивезення  неповнолітньої дитини.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8526 / 1.53MB / SQL:{query_count}