Учився – не вчився?

У Львівській міськраді кажуть, що виявили ще одного чиновника з фальшивим дипломом

У Львівській міськраді кажуть, що виявили ще одного чиновника з фальшивим дипломом

 Міський голова Львова Андрій Садовий доручив провести службове розслідування з приводу правдивості диплома заступника начальника управління  природних ресурсів та регулювання земельних відносин міськради Ігоря Гуменчука. Сам чиновник заявляє, що сталася помилка – відповідний диплом у нього є.

Нагадаємо, після нещодавнього скандалу з колишнім керівником управління освіти Львівської міської ради  Володимиром Огурою мер доручив перевірити достовірність дипломів усіх працівників Львівської міської ради та підпорядкованих ЛКП.  Адже, як з’ясувала  прокуратура Львівщини,  Володимир Огура  не закінчував у 1998 р. навчання у Львівському держуніверситеті ім. І.Франка за спеціальністю “Фінанси і кредит” та не діставав диплом цього вишу. Згодом мер звільнив Володимира Огуру з посади начальника управління освіти за згодою сторін.

Зараз  у ратуші вже перевірили 80% дипломів працівників міськради. Для цього відділ кадрів подавав запити у виші, випускниками яких є міські чиновники, зокрема і заступник начальника управління природних ресурсів.  Цього тижня мерія міста отримала інформацію, що диплом серії КА № 024782 від 30.06.1997 року НУ “Львівська політехніка” не видавав. 

Як повідомили у відділі кадрів Львівської міської ради, диплом серії КА № 024782 від 30.06.1997 року при влаштуванні на роботу подав у відділ кадрів Гуменчук Ігор Богданович, теперішній заступник начальника управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин ЛМР. 

Відповідно, міський голова Львова доручив провести службове розслідування і при підтвердженні інформації, яку надала Львівська політехніка, передати матеріали у право­охоронні органи.

Натомість Ігор Гуменчук запевняє, що сталася прикра помилка,  і він готовий надати керівництву міста й правоохоронним органам  копії документів, які свідчать про те, що він дійсно навчався в НУ “Львівська  політехніка”

“У мене є копії залікової книжки з підписами викладачів і оцінками, копія студентського. Я  пам’ятаю усіх викладачів і багатьох однокурсників. Я вступив на інженерно-будівельний факультет НУ “Львівська політехніка” у 1990 році і закінчив його 1997-му.  Також у мене є диплом  про закінчення Національної академії державного управління при Президентові України та диплом  Львівського аграрного університету (факультет землевпорядкування та кадастру). Їх я закінчив з відзнакою”, –   розповідає “Пошті” Ігор Гуменчук. 

Чиновник переконаний, що правоохоронні органи зможуть пролити світло на цю історію. А для певності подав свої запити у всі університети, випускником яких є. 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8071 / 1.55MB / SQL:{query_count}