Обдурив міліціянтів

Чоловік продав авто на запчастини і заявив про його викрадення

Чоловік продав авто на запчастини і заявив про його викрадення

У Самборі міліціонери затримали 45-річного чоловіка, який продав свій  “Фольксваґен-Джетту” на запчастини, а потім повідомив про зникнення машини. Про це “Пошті” повідомила Тетяна Охріменко, помічник начальника зі зв’язків із громадськістю та ЗМІ Самбірського міськвідділу міліції. 

Чоловік розповів правоохоронцям, що залишив свою автівку на вулиці, а коли повернувся, її там уже не було. У місті оголосили план “Перехоплення”. Міліціянти також перевірили усі можливі місця, де могла бути іномарка, але нічого не знайшли. Згодом вийшли на слід злочинця – ним виявився сам заявник.

Так, ще у 2007-му горе-потерпілий узяв в одному з банків Самбора кредит, щоб купити машину. Позику вчасно не сплачував, тому був винен кругленьку суму. Нещодавно банк звернувся до суду з позовом про стягнення із чоловіка боргу. Але той не мав грошей, аби погасити кредит, тому вирішив піти обманним шляхом. Продав своє застраховане авто на запчастини, а потім повідомив міліцію про його зникнення. Так водій хотів отримати значну суму страховки за начебто викрадене авто, а згодом погасити борг. Утім міліціянти викрили наміри заявника. Тепер йому доведеться відповідати за те, що обдурив правоохоронців. 

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8777 / 1.53MB / SQL:{query_count}