ОСББ У районах Львівщини наразі не популярні

Лідером серед невеликих міст за кількістю ОСББ у Львівській області є Золочів.

Лідером серед невеликих міст за кількістю ОСББ у Львівській області є Золочів.

Практично половина житлового фонду Золочева – це об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Натомість у Жидачівському районі не зареєстровано жодного ОСББ.  
Як пояснює Михайло Васюта, керівник  ГО “Ресурсний центр для ОСББ у Львівській області”, головною причиною невеликої кількості ОСББ у маленьких містечках є те, що у міських та районних радах сьогодні немає ні підрозділів, ні спеціалістів із питань ОСББ.  І жителям районів досить важко отримати фахову консультацію. 
Саме тому ГО “Ресурсний центр для ОСББ у Львівській області”, яка  з 2007 року працює у Львові, наступного року розширює свою діяльність і планує створити п’ять “кущів” у області. Однак лише там, де міські ради приймуть програму підтримки ОСББ, а саме: у Дрогобичі, Червонограді, Стрию, Самборі та Новояворівську відбуватимуться навчання та виїзні зустрічі. Адже ця громадська організація не тільки надає юридичні та фінансові консультації ініціативним групам із організації ОСББ та уже діючим ОСББ. 
Загалом цього року Ресурсний центр надав понад 500 консультацій. За словами Михайла Васюти, ініціативні групи найчастіше звертаються з питанням, як зареєструвати ОСББ, а у представників діючих ОСББ головною проблемою є приватизація прибудинкової території.  
 

ДОВІДКА

ГО “Ресурсний центр для ОСББ у Львівській області” працює з понеділка по четвер, із 12.00 до 18.00, за адресою: вул. Смерекова, 2. Прийом відбувається за попереднім записом,

тел.: 298-73-85. 

 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8912 / 1.54MB / SQL:{query_count}