Москаля хочуть допитати у справі Луценка

Печерський районний суд Києва переніс розгляд справи екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка на четвер, 14 липня, на 10.00. Про це повідомив парламентар Юрій Гримчак. Своєю чергою, адвокат Луценка Ігор Фомін зазначив, що засідання перенесено у зв’язку з тим, що один із суддів колегії Оксана Царевич брала участь в іншому судовому процесі.

Печерський районний суд Києва переніс розгляд справи екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка на четвер, 14 липня, на 10.00. Про це повідомив парламентар Юрій Гримчак.
Своєю чергою, адвокат Луценка Ігор Фомін зазначив, що засідання перенесено у зв’язку з тим, що один із суддів колегії Оксана Царевич брала участь в іншому судовому процесі.
За словами адвоката, понеділкове судове засідання мало два основні моменти, зокрема, розглядалось клопотання про скерування справи на додаткове розслідування. В основі цього клопотання є те, що низку слідчих дій не було здійснено під час досудового слідства, і обвинувальний висновок, який надано, не відповідає вимогам закону, але суд відмовив у задоволенні цього клопотання.
За словами адвоката, іншим ключовим питанням на засіданні стало те, що представники Генеральної прокуратури заявили клопотання щодо допиту народного депутата Геннадія Москаля як свідка, інформує УНІАН.
“Ми заперечували, оскільки він уже надавав юридичну допомогу Юрію Віталійовичу (Луценку). Крім того, прокуратура ніяк не обґрунтувала, які ж саме покази повинен надати Москаль, оскільки є понад 100 осіб у списку свідків, який долучений до обвинувального висновку, і в ньому Москаля  немає”, – сказав адвокат, додавши, що це клопотання суд не вирішив і відклав розгляд цього питання до стадії доповнень.
“Тому ми як захист ще не знаємо, як ми будемо діяти. Напевно, ми знову заявимо клопотання про допуск Москаля на наступному засіданні як захисника до нашої кримінальної справи”, – сказав адвокат.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7531 / 1.54MB / SQL:{query_count}