Леді Ю дали три дні на пошук адвоката

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко протягом трьох днів має знайти нового адвоката замість Миколи Титаренка, який попросив звільнити його від виконання функцій адвоката через неможливість ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо газових угод 2009 року.

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко протягом трьох днів має знайти нового адвоката замість Миколи Титаренка, який попросив звільнити його від виконання функцій адвоката через неможливість ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо газових угод 2009 року. Про це Тимошенко повідомила вчора журналістам після завершення засідання Печерського райсуду Києва.
“До 15 липня у судовому засіданні зроблена перерва і до цього дня я буду залучати адвокатів і захисників, яким, сподіваюся, у цьому судовому розгляді дадуть не дві доби для ознайомлення з 5-ма тисячами аркушів кримінальної справи, а так, як це складено традицією і практикою – два місяці для ознайомлення зі справою”, –  сказала Тимошенко, інформує УНІАН.
Екс-прем’єр наголосила на необхідності надання судом достатнього часу для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, аби кваліфіковано відпрацювати стратегію і тактику захисту.
Юлія Тимошенко не уточнила прізвища адвокатів, яких буде залучено до судового процесу надалі. “Мені закон дає три доби, і я буду визначатися. Зараз я не готова давати відповіді на ці питання, тому що я була переконана, що суддя сьогодні виконає свій обов’язок і дасть Миколі Титаренку час на ознайомлення зі справою. Тоді мені не довелося б міняти захисника”, – каже вона.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8363 / 1.53MB / SQL:{query_count}