“Незручний прокурор” Олексія Баганця

Екс-прокурор Львівщини у столиці презентує автобіографічну книжку. У Києві в середу, 14 вересня, у залі засідань Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбудеться презентація видання “Незручний прокурор” Олексія Баганця, екс-прокурора Львівщини. Про це “Пошті” повідомив особисто автор книги. 

Екс-прокурор Львівщини у столиці презентує автобіографічну книжку

У Києві в середу, 14 вересня, у залі засідань Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності відбудеться презентація видання “Незручний прокурор” Олексія Баганця, екс-прокурора Львівщини. Про це “Пошті” повідомив особисто автор книги. 
Нагадаємо, що Олексій Баганець обіймав посаду прокурора Львівщини до липня 2010 року, пропрацювавши в нашій області 2,5 року. Загалом він тричі обіймав посади на Львівщині – був заступником прокурора області та двічі прокурором регіону. Нині він керівник адвокатської компанії та є одним із захисників колишнього міністра МВС Юрія Луценка. Він є також членом Робочої групи при Комітеті з підготовки проекту Кримінально-процесуального кодексу України. За плечима Олексія Баганця 32 роки роботи в органах прокуратури. Він обіймав посаду заступника генпрокурора, окрім Львівської, очолював прокуратури Рівненської, Волинської та Донецької областей.
Книга редакції наукової та навчальної літератури видавництва “Юрінком Інтер” є автобіографічною. Це оповідь колишнього прокурора про його професійний шлях від слідчого районної прокуратури до заступника генерального прокурора України, про життєві злети і падіння та їх причини в радянські часи і в роки незалежної України, про поступову втрату органами прокуратури своєї незалежності і втягування їх у політичну боротьбу, про маловідомі або взагалі невідомі обставини розслідування гучних кримінальних справ і минулого, і нинішнього століть.
“Незручний прокурор” є актуальним та корисним виданням для розв’язання багатьох “вузлових” проблем під час подальшої підготовки законопроекту “Про прокуратуру”, таких, як забезпечення законних прав та інтересів громадян і держави, зміцнення законності й правопорядку, критерії оцінки діяльності прокурорів, втручання інших гілок влади в діяльність прокуратури, інформує сайт згаданого комітету ВРУ.
Зазначимо, що на Львівщині Олексій Баганець запам’ятався вимогливістю, принциповістю та безапеляційністю. Так, у травні 2009 р.
у “Пошті” вийшло інтерв’ю з О. Баганцем під заголовком “Незручний і вимогливий”, в якому він зазначав, що “вважає столицю Галичини криміналізованим містом, де дуже тісно переплелися криміналітет, політика, влада і бізнес”.
 

19.01.2017 10:59
Олег Олег

де цю книжку можна почитати


Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7498 / 1.58MB / SQL:{query_count}