Хабар для податківця

У Львові СБУ затримала працівника ДПА та посередника. Співробітники Служби безпеки України затримали на гарячому керівника підрозділу Державної податкової інспекції одного з районів м. Львова під час одержання ним чергового траншу незаконної грошової винагороди в розмірі 384 тис. грн від посередника – арбітражного керуючого. До моменту затримання державний службовець вже отримав 40 тис. грн. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській області.

У Львові СБУ затримала працівника ДПА та посередника
Співробітники Служби безпеки України затримали на гарячому керівника підрозділу Державної податкової інспекції одного з районів м. Львова під час одержання ним чергового траншу незаконної грошової винагороди в розмірі 384 тис. грн від посередника – арбітражного керуючого. До моменту затримання державний службовець вже отримав 40 тис. грн. Про це “Пошті” повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській області.
Оперативники СБУ встановили, що затриманий посадовець вимагав зазначені грошові кошти від приватного підприємця за вирішення питання щодо непорушення стосовно нього кримінальної справи та подальше сприяння у здійсненні процедури банкрутства його фірми.
За матеріалами СБУ органи прокуратури порушили кримінальну справу за
ч. 4 ст. 27 ч. 3 ст. 369 (давання хабара, вчинене повторно) та ч. 3 ст. 369-2 (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України. Після прийняття нового антикорупційного законодавства кримінальна справа за ст. 369-2 (зловживання впливом) на Львівщині порушена вперше. Триває слідство.
Тим часом Управління Служби безпеки України у Львівській області нагадує, якщо вам відомо про факти корупційних дій з боку державних службовців, такі як: вимагання та отримання хабара; сприяння посадових осіб контрабандному ввезенню товарів в Україну; протиправні дії представників правоохоронних та судових органів; незаконне відчуження (оренда),  приватизація державного та комунального майна; неправомірне надання дозволів представниками органів влади на заняття тими чи іншими видами діяльності та інші корупційні прояви, – телефонуйте за цілодобовим телефоном довіри УСБУ у Львівській області
298-66-22.
Інформація, яка надійде за цим номером, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки, згідно з чинним законодавством, будуть прийняті відповідні рішення. Телефон довіри працює цілодобово.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7704 / 1.54MB / SQL:{query_count}