Майстерний крадій

У Львові затримали надзвичайно вправного злодія, який обкрадав квартири так, що постраждалі навіть не помічали цього/ У Львові впіймали крадія з багаторічним стажем. Він щойно вийшов із тюрми, та вже встиг обікрасти понад 30 львівських квартир.  Для цього чоловіка в’язниця стала рідною домівкою, а крадіжки – постійним заробітком.

У Львові затримали надзвичайно вправного злодія, який обкрадав квартири так, що постраждалі навіть не помічали цього

 У Львові впіймали крадія з багаторічним стажем. Він щойно вийшов із тюрми, та вже встиг обікрасти понад 30 львівських квартир.  Для цього чоловіка в’язниця стала рідною домівкою, а крадіжки – постійним заробітком.
“Зловмисник діяв швидко та надзвичайно вправно. Відбитків пальців не залишав, безладу в квартирі не робив. Підбирав ключі до дверей та відчиняв їх за лічені хвилини”, – розповідає старший слідчий Личаківського райвідділу міліції Львова Андрій Кравчишин.
Більшість людей навіть не здогадувалась, що їх обікрали. Те, що зникли речі та гроші, помічали вже через деякий час. Тому й не одразу зверталися до міліції.
“Я дізналася, що мене обікрали, вже від правоохоронців. Вдома все було, як завжди – замок не зламаний, вікна – не розбиті. Щоправда, помітила у кімнаті невеличкий безлад. Але у мене є кіт, тому вирішила, що це він поперевертав речі. Звичайно, коли не знаєш про крадіжку, навіть не думаєш перевіряти сховки. Вже коли до мене прийшли працівники міліції, я помітила, що зникли заощадження”, – зізнається одна із постраждалих.
Працівники міліції розшукали та затримали злодія. У нього вилучили викрадені речі. Проти “домушника” вже порушили кримінальну справу за ч. 3 ст. 185 КК України “Крадіжка, поєднана із проникненням у житло”. Йому загрожує до шести років ув’язнення. Найближчим часом долю крадія має вирішити суд.
Правоохоронці звертаються до всіх громадян із проханням заздалегідь подбати про безпеку своїх помешкань – обладнати їх сигналізацією, поставити надійні замки, добре зачиняти вікна. 

До теми:

“Найголовніше – не економити на якісних замках. Варто обирати такі, які неможливо підробити, виготовити дублікат ключів до яких у звичайних майстернях. Такими є циліндри “Аблой” та “Мультилок”. Захистити серцевину замка від злому допоможе бронекладка, яка вбереже замок від вибиття та висвердлювання”, – каже експерт з безпеки Юрій Поспішель.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7575 / 1.54MB / SQL:{query_count}