Рекламний демонтаж

У Львові дають прочуханки власникам зовнішньої реклами. У 2010 році понад 700 рекламних конструкцій у місті демонтували, аби навести лад із сіті-лайтами, вивісками та вітринами

У Львові дають прочуханки власникам зовнішньої реклами. У 2010 році понад 700 рекламних конструкцій у місті демонтували, аби навести лад із сіті-лайтами, вивісками та вітринами. Причиною демонтажу є те, що зовнішня реклама була розміщена без дозвільної документації, себто самовільно.

– Місто закликає та сприяє суб’єктам господарювання спочатку погоджувати проекти вивісок та отримувати дозволи на розміщення реклами, а тоді вже їх встановлювати. Адже запропонований шлях встановлення реклами економить власнику вивіски не лише час, але й його кошти. Ми вкотре наголошуємо, що коли суб’єкти господарювання не дотримуються законодавчо встановлених норм і самовільно розміщують свою рекламу, то їх засоби зовнішньої реклами будуть демонтовані, – розповіла Інна Свистун, керівник “Адміністративно-технічне управління” ЛМР.

За словами Інни Свистун, з початку року в місті видали 1870 дозволів на розміщення реклами, а загалом нині чинними є понад 4 тис. таких дозволів. За самовільне розміщення зовнішньої реклами власників рекламних конструкцій чекають штрафи: по 90 гривень за кожен день самовільного встановлення рекламної конструкції (за наявності договору з робочим органом КП “Адміністративно-технічне управління”) та штраф за порушення закону “Про рекламу”. Важливо, що самовільно встановлена конструкція підлягатиме демонтажу за кошти власника. Нагадаємо, робочу групу для попереднього розгляду документів на отримання дозволу для розміщення реклами та погодження проектів вивісок створено за розпорядженням міського голови наприкінці травня цього року. За період свого функціонування робоча група провела 27 засідань, розглянувши майже 900 заявок.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8322 / 1.53MB / SQL:{query_count}