Львівщина скерувала пропозиції підприємців у Кабмін

Львівська облдерж­адміністрація передала до Кабміну та ВРУ пропозиції від підприємців Львівщини до проекту Податкового кодексу. Про це у вівторок заявив заступник голови Львівської ОДА Геннадій Дмитренко

Львівська облдерж­адміністрація передала до Кабміну та ВРУ пропозиції від підприємців Львівщини до проекту Податкового кодексу. Про це у вівторок заявив заступник голови Львівської ОДА Геннадій Дмитренко.

“ЛОДА завжди відкрита до конструктивного діалогу з підприємцями нашої області. Ми скерували всі пропозиції підприємців Львівщини, які були погоджені, в Кабмін і ВРУ. Сподіваємось, що всі пропозиції будуть враховані”, – наголосив Геннадій Дмитренко.

“Місія Податкового кодексу полягає у побудові сучасної, справедливої податкової політики, що забезпечує стабільність оподаткування. Закон повинен бути прозорим, справедливим і зрозумілим”, – додав заступник голови ЛОДА. Тепер справа за ВРУ, яка має внести відповідні поправки до Податкового кодексу під час другого і третього читання. Перше читання у парламенті документ вже пройшов.

Нагадаємо, підприємці вимагали:

1. Збереження спрощеної системи оподаткування, зважаючи на її сутність, яка була впроваджена через складність ведення податкового обліку на загальній системі оподаткування, проблеми з адмініструванням податків.

2. При річному обороті до 500 000 грн підприємець сплачує податок 300 грн на місяць за себе та 50% за кожного найманого працівника, яких він може наймати до 5 осіб; до 1 500 000 грн підприємець сплачує податок 500 грн на місяць за себе та 50% за кожного найманого працівника, яких він може наймати до 10 осіб; до
2 500 000 млн грн підприємець сплачує податок 800 грн на місяць за себе та 50% за кожного найманого працівника, яких він може наймати до 15 осіб.

3. Недопущення запровадження касових апаратів для підприємців, які орендують торгові площі на ринку і річний оборот яких не перевищує 500 тис. грн.

4. Скасування запровадження касових апаратів на ринках, у міні-магазинах та ятках.

5. Введення податку з обороту валових доходів та запровадження ставки 5% для юридичних та фізичних осіб неплатників ПДВ і 3 % для платників ПДВ.

6. Визначення бази оподаткування соціальним внеском за принципом оподаткування підприємців на єдиному податку або зниження ставки оподаткування соціальним внеском до 5%, для фізичних осіб, які працюють на загальній системі оподаткування.

7. Внесення змін до Закону України “Про внесення змін до законів України “Про Держбюджет України на 2010 рік” та “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” від 8 липня 2010 року № 2461-VI в частині зменшення внесків платників єдиного та фіксованого податків.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8087 / 1.55MB / SQL:{query_count}