Маршрутки і сміттєвози під наглядом GPS

Обладнати усі маршрутки і сміттєвози приладами GPS навігації. Таку вимогу до перевізників Тернополя передбачено конкурсними умовами на право обслуговувати маршрути міста

 

Обладнати усі маршрутки і сміттєвози приладами GPS навігації. Таку вимогу до перевізників Тернополя передбачено конкурсними умовами на право обслуговувати маршрути міста. За словами керівника прес-служби міської ради Олега Удича, GPS-прилади дадуть можливість перевізникам оптимізувати свої витрати на пальне, а міській раді – перевіряти наявність усіх автобусів на маршрутах, а також відслідковувати реальні витрати перевізників.

“Для експерименту GPS-приладами в Тернополі вже обладнано тролейбус, сміттєвоз та пилевсмоктувальну машину, яка прибирає місто вночі”, – цитує УНІАН Удича.

Завдяки спеціально передбаченій програмі міська рада та перевізники будуть мати інформацію про місце розташування транспортного засобу, час виїзду та приїзду в гараж, час простою, дані про середню швидкість, а також про маршрут, яким їхав транспорт.

“Цілодобовий диспетчерської пункт буде створений при міській раді на початку наступного року, на це передбачено 100 тис. грн. Встановлювати GPS-прилади перевізники будуть за свої кошти, кожен прилад з монтажем обійдеться орієнтовно в 300 дол. Але за п’ять років ці витрати повністю себе окуплять, враховуючи те, що перевізник зможе контролювати роботу свого транспорту”, – сказав Удич.

За його даними, за рахунок міського бюджету в наступному році заплановано встановити GPS-прилади у всіх тролейбусах, комунальних сміттєвозах і автомобілях “швидкої допомоги”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8301 / 1.53MB / SQL:{query_count}