Місто у мобільному

У Львові встановили QR-коди для туристів. У рамках туристичного проекту “Весь Львів у твоєму мобільному” мерія вирішила встановити у місті спеціальні коди, з яких можна буде дізнатись про будь-який об’єкт міста

У Львові встановили QR-коди для туристів. У рамках туристичного проекту “Весь Львів у твоєму мобільному” мерія вирішила встановити у місті спеціальні коди, з яких можна буде дізнатись про будь-який об’єкт міста. За  допомогою мобільного телефона з вбудованою відеокамерою турист зможе блукати містом з вичерпною інформацією про архітектуру та історію Львова. На туристичних об’єктах міста встановлять QR-коди — спеціальні мобільні мітки. Користуватися таким нововведенням дуже легко – туристу потрібно лише сфотографувати код, а програма I-nigma.сom, яка розпізнає QR-коди і зчитує інформацію, вже скеровує на потрібний сайт. Нині таке ознакування має 80 об’єктів, через тиждень – два їх встановлять ще на 200.

– Насамперед знаки встановили на комерційних об’єктах – тих, які профінансували встановлення. Також коди можна побачити на ключових будівлях міста: Ратуші, Оперному театрі, каплиці Боїмів, – розповідає “Пошті” Ігор Лильо, професійний гід і розробник схеми місць ознакування. – Лондон, Париж, Прага, Берлін уже мають аналогічні мітки, і туристи ними без проб­лем користуються. Думаю, труднощів не виникне й у Львові…

Згідно з останніми дослідженнями Ратуші, турист Львова – молодий, активний, і тому такі коди – доволі оптимальний і зручний спосіб інформування. Львів – перше місто в Україні, яке впроваджує таку інновацію для туристів. Ініціатива надійшла від Туристичного руху Львова, який спільно з бізнесменами та підприємцями розробив проект, відтак усі кошти у впровадження системи вклали комерційні структури. Кодування розроблене трьома мовами: українською, англійською, російською, а на деяких об’єктах – ще й польською та вірменською.

Водночас це не єдині нововведення у туристичній інфраструктурі Львова. Нещодавно в місті з’явились вказівники, за якими туристи зможуть без проблем дістатись до найвідоміших львівських споруд. Вказівники зроблені у стилі нових табличок з назвами вулиць – білі літери на коричневому тлі. Схожі вказівники є у більшості європейських міст. Окрім цього, в рамках проекту створення у Львові туристичного ознакування, який фінансує програма ТАСІС, у місті мають з’явитись спеціальні вуличні мапи, а на автошляхах – вказівники для водіїв.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8628 / 1.54MB / SQL:{query_count}