Заняття для безробітних

Упродовж восьми місяців 2010 року Львівський міський центр зайнятості уклав 96 договорів на виконання оплачуваних громадських робіт на 851 робоче місце

Упродовж восьми місяців 2010 року Львівський міський центр зайнятості уклав 96 договорів на виконання оплачуваних громадських робіт на 851 робоче місце. За січень – серпень 2010 року в цих роботах взяли участь 595 безробітних, зокрема, 351 жінка та 212 осіб віком до 35 років.

Серед запропонованих громадських робіт були: благоустрій та озеленення територій, зон відпочинку, придорожніх смуг, кладовищ, меморіалів, пам’ятників, братських могил, впорядкування територій з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, допомога одиноким особам та особам похилого віку, інвалідам, малярно-штукатурні та підсобні роботи, розповсюдження у місцях великого скупчення людей листівок і матеріалів соціального спрямування тощо. На думку Олега Рісного, директора Львівського міського центру зайнятості, громадські роботи є вагомою допомогою не тільки для громади міста чи підприємства, на якому виконують такі роботи, але й для самих безробітних, оскільки забезпечують  їм матеріальну підтримку, також ці роботи зараховують до страхового стажу.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9469 / 1.52MB / SQL:{query_count}