Вакансії для молоді

Майже десять випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів знайшли роботу завдяки Ярмарку вакансій, який відбувся минулого тижня у Львівському міському центрі зайнятості

Майже десять випускників професійно-технічних та вищих навчальних закладів знайшли роботу завдяки Ярмарку вакансій, який відбувся минулого тижня у Львівському міському центрі зайнятості. Одразу після ярмарку, за результатами співбесіди з керівниками ПП “Ігнарт” та ЗАТ “Львівський іподром”, двоє осіб були скеровані для працевлаштування на перше робоче місце на посади фахівця з ефективності підприємництва та ветеринарного лікаря з наданням дотацій працедавцям.

У ярмарку взяло участь 70 випускників навчальних закладів, які мали змогу безпосередньо ознайомитися з конкретними пропозиціями працедавців, отримати інформацію про умови праці, специфіку пропонованої роботи, рівень заробітної плати, можливості доїзду до підприємств.

Претендентам на роботу було запропоновано понад 30 вакансій за спеціальностями економіст, менеджер, бухгалтер, фінансист, ветеринарний лікар, кухар, кондитер, токар, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар-ремонтник, маляр тощо. До Ярмарку вакансій долучилося 17 підприємств, установ та організацій м. Львова.

Відповідно до Закону України “Про забезпечення молоді, яка отримала вищу або професійно-технічну освіту, першим робочим місцем з наданням дотації роботодавцю” передбачено за рахунок  коштів держбюджету в межах асигнувань та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття надання дотацій роботодавцям для випускників вищих та професійно-технічних навчальних закладів, котрі звернулися до центру зайнятості впродовж 6 місяців після закінчення навчання. Працевлаштування можливе за 24 професіями та 33 спеціальностями в таких сферах: будівництво, машинобудівна та легка промисловість, діяльність готелів та ресторанів, фінансова діяльність, сільське господарство, охорона здоров’я, діяльність транспорту та зв’язку, освіта, лісове господарство тощо.

 

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8623 / 1.53MB / SQL:{query_count}