Дозволи під контролем

Отримати дозволи під­приємцям буде легше. Микола Кміть, т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації, взявся особисто наглядати за тим, щоб підприємцям надавали їх вчасно.

Отримати дозволи під­приємцям буде легше. Микола Кміть, т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації, взявся особисто наглядати за тим, щоб підприємцям надавали їх вчасно.

Зокрема, за спостереженням Миколи Кметя, незважаючи на те, що у районах та містах області створено 29 дозвільних центрів, жоден з них не працює у повному обсязі. Причина - представники місцевих дозвільних та контролюючих структур... прогулюють засідання дозвільних комісій. Як наслідок, для надання деяких дозволів керівникам районних дозвільних центрів доводиться їздити у Львів, витрачаючи таким чином час і затягуючи процедуру видачі. Крім того, ухвалення швидких та прозорих рішень гальмується, а саме з такою метою і створювали згадані структури. 

Для того, щоб активізувати і впорядкувати роботу дозвільних центрів, Микола Кміть підписав відповідне розпорядження.  Тепер завданням забезпечувати їх належну роботу безпосередньо перейматимуться  голови РДА і міськвиконкоми. Вони повинні забезпечити доз­вільні центри окремими приміщеннями, належною офісною технікою, а також інтернет-зв'язком. І найголовніше - відразу доповідати чільнику області про прогульників. 

Водночас, чи будуть  голови районних адміністрацій вповні виконувати розпорядження, наразі не відомо. Однак, як запевнив "Пошту" Михайло Заболоцький, голова Жовківської районної адміністрації, жодних проблем не мало б виникати.

- Наш район примі­ський, і ще до впровадження дозвільних центрів час примусив нас створити комісію, яка займалась наглядом видачі дозволів. Пізніше ми її просто перейменували, - зазначив Михайло Заболоцький.

Водночас він каже, що розпорядження голови ЛОДА дасть змогу "підтягнути" роботу деяких структур, зокрема санстанції. З технічним забезпеченням дозвільного офісу також не варто очікувати особливих труднощів.

Утім пан Заболоцький вважає, що не у всіх районах видача дозволів і робота дозвільних офісів налагоджена уповні. Часто-густо видатки на забезпечення роботи такого центру є доволі обтяжливими для місцевого бюджету.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8631 / 1.54MB / SQL:{query_count}