Житлова субсидія: у жовтні проведуть автоматичний перерахунок на опалювальний період

У жовтні 2023 року без особистого звернення громадян буде проведено автоматичний перерахунок житлової субсидії на опалювальний період 2023–2024 років.

Перерахунок стосуватиметься домогосподарств, яким призначено субсидію на неопалювальний період 2023 року; домогосподарств, яким вона була призначена в розмірі 0,00 грн на неопалювальний період. Про це інформує ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області.
Розрахунок житлової субсидії на опалювальний сезон буде здійснений органами Пенсійного фонду України після отримання інформації: про доходи осіб з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, а також групу платників єдиного податку, до якої належить фізична особа – підприємець, що обрала спрощену систему оподаткування – від Державної податкової служби України; про доходи осіб та сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування – від Пенсійного фонду України; про відсутність заборгованості за комунальні послуги – від організацій-надавачів житлово-комунальних послуг.
Під час розрахунку житлової субсидії з початку опалювального сезону 2023–2024 років враховуються доходи домогосподарства за І та ІІ квартали 2023 року, доходи у вигляді пенсії враховуються в розмірі серпневої пенсійної виплати.
Субсидія на опалювальний період 2023–2024 років може бути призначена тільки за новим зверненням громадянам: які влітку подали заяву на припинення субсидії та користувалися пільгою на оплату житлово-комунальних послуг, а на опалювальний період бажають отримувати житлову субсидію; у яких відбулися зміни у складі зареєстрованих осіб, зміни соціального стану тощо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8537 / 1.53MB / SQL:{query_count}