Наближаємося до мобільного роумінгу з Євросоюзом

Українці зможуть не сплачувати додаткові збори за зв’язок під час подорожей Європою, а європейські мандрівники – в Україні

Рада ЄС та Єврокомісія підтримують, щоб Україна приєдналася до вільного роумінгу з ЄС на постійній основі. Для цього Єврокомісія запропонувала включити положення про роумінг до Доповнення 17-3 Угоди про асоціацію. Рада ЄС схвалила цю пропозицію і дала зелене світло для схвалення двостороннього рішення Україна – ЄС. «Далі очікуємо на схвалення рішення Комітетом асоціації Україна – ЄС у торговельному складі. І працюємо, щоб всі умови для приєднання України до зони Roam like at home були виконані», – зазначають у Міністерстві цифрової трансформації України. 
Зараз мільйони українців у ЄС спілкуються з рідними без переплат завдяки Спільній заяві операторів. Нещодавно дію заяви продовжили ще на пів року. Це результат активної роботи команд Мінцифри, НКЕК та мобільних операторів. «Ціни на дзвінки близьким у Європі для українців знизяться. Оператори не списуватимуть по 30 гривень за хвилину розмови. Не треба буде й змінювати SIM-картки під час поїздок Європою», – зазначив віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8952 / 1.52MB / SQL:{query_count}