Власна справа: від 250 тисяч до мільйона гривень

В Україні є грантова програма на розвиток бізнесу – гранти доступні для ветеранів і ветеранок та їхніх дружин/чоловіків

Міністерство економіки України у співпраці з Мінветеранів, Мінцифрою, Мінюстом, іншими державними установами та ветеранською спільнотою запустили грантову програму із фінансування створення, або розвитку власного бізнесу ветеранами війни. 
Гранти доступні для ветеранів і ветеранок та їхніх дружин/чоловіків. Отримане фінансування надасть змогу почати власну справу або розширити бізнес усім, хто має план, необхідні навички та бажання.
Програмою передбачено надання таких грантів:
250 тис грн – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;
500 тис грн – для дружини/чоловіка учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;
1 млн грн – для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.
Окрім цього, учасники програми зможуть отримати безоплатну допомогу від держави у вигляді навчання з питань організації та провадження підприємницької діяльності, а також безкоштовні консультації у регіональних центрах Дія.Бізнес та регіональних центрах зайнятості.
Надіслати електронні заяви на участь у програмі, а також ознайомитися з умовами програми можна на порталі Дія за посиланням.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9498 / 1.53MB / SQL:{query_count}