Як ветеранам та їхнім родинам отримати 20 тисяч гривень на бізнес?

Мовиться про купівлю товарів та обладнання для ведення підприємницької діяльності

Український ветеранський фонд підтримує бізнес захисників і запустив програму мікрофінансування бізнесу родин ветеранів, які мають статус ВПО. «Якщо ви ветеран, ветеранка, дружина, чоловік, батько, матір, дитина – зокрема усиновлена – ветерана чи ветеранки, маєте статус ВПО, наявний ФОП чи самозайняті – можете отримати відшкодування 20 тисяч гривень на товари та обладнання для ведення власної справи», – зазначають у фонді. 
Як долучитися до програми? Подайте документи на сайті УВФ в розділі «Мікрофінансування бізнесу»: veteranfund.com.ua. Якщо ваша заявка відповідає вимогам, після перевірки документів і схвалення ви отримаєте кошти протягом 10 днів.
Зберіть пакет копій документів:
– паспорт заявника з пропискою;
– довідка ВПО (скриншот із Дії не підходить);
– виписку чи витяг з ЄДР про ФОП або самозайняту особу;
– документ, що підтверджує статус ветерана: посвідчення УБД, посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, посвідчення учасника війни;
– документ, що підтверджує спільне проживання з ветераном до війни, свідоцтво про одруження чи свідоцтво про народження дитини;
– документи, що підтверджують покупку після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу відповідно до КВЕДів (чек або видаткова накладна).
Програма підтримки діятиме до завершення воєнного стану. Допомога одноразова. Питання стосовно фінансування надсилайте на пошту фонду: veteranfundua@gmail.com.
Також УВФ запустив гарячу лінію для ветеранів та членів їхніх родин. Якщо ви переживаєте кризу, пов'язану з війною, телефонуйте за номером (067) 400-46-60 щодня з 10.00 до 20.00.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8615 / 1.53MB / SQL:{query_count}