Електрика таки подорожчає

Точні цифри наразі не озвучують

Уряду України доведеться зрівняти тариф на електроенергію для населення і промисловості. Про це заявив Валерій Тарасюк, голова Національної комісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), повідомляє Економічна правда.
За його словами, на цей момент обговорюють різні сценарії підвищення тарифів. «У нас немає іншого майбутнього, окрім поступового вирівнювання тарифів для промисловості та населення», – зазначив голова НКРЕКП. Він також додав, що його відомство підтримує приведення тарифів до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів поряд з наданням адресної допомоги споживачам, які цього потребують. «Я не можу оприлюднити всі варіанти підвищення цін. Який варіант буде ухвалений і чи буде ухвалений з 1 серпня, ми сказати не можемо, тому що це політичне рішення Кабміну. Гадаю, чекати залишилося зовсім небагато», – заявив глава НКРЕКП.
Як писала «Львівська Пошта», наприкінці червня Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства енергетики щодо продовження терміну дії чинного ПСО (покладання спеціальних обов’язків на учасників ринку електричної енергії) до 1 серпня. Це означає, що вартість електроенергії для населення поки що залишається розміром 1,68 грн за кВт-год, що приблизно вдвічі нижче ніж реальні ринкові ціни на електричну енергію для промисловості.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7859 / 1.52MB / SQL:{query_count}