Або харчі, або цигарки

В Україні можуть заборонити продавати в супермаркетах і магазинах алкоголь і сигарети

Якщо закон ухвалять, то спиртні напої, зокрема пиво, вдасться придбати не в продуктових магазинах, а тільки у спеціалізованих точках. Відповідний законопроєкт зареєстрував народний депутат від партії «Слуга народу» Георгій Мазурашу, повідомляється на сайті Верховної Ради України. 
Політик пропонує дозволити продаж пива, алкогольних і слабоалкогольних напоїв, вина, звичайних і електронних сигарет, пристроїв для куріння без згоряння тютюну та аксесуарів для них тільки в спеціалізованих торгових точках. Зазначено, що в таких точках, крім алкоголю і сигарет, більше нічого не буде продаватися. Згідно зі законопроєктом, в супермаркетах, продуктових магазинах і точках, де продаються спортивні або дитячі товари, реалізація алкогольної та сигаретної продукції буде категорично заборонена.
Депутат також пропонує штрафи за порушення заборони. Отже, магазин або супермаркет, який вирішить продавати сигарети або алкоголь, може бути покараний стягненням – 21 180 гривень. На думку політика, цей законопроєкт допоможе Україні боротися з масовим вживанням алкоголю і сигарет, які призводять до захворювань, травм і смертей.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8277 / 1.52MB / SQL:{query_count}