Медичний спирт у внутрішньому попиті

Компанія «Укрспирт» зупинила експорт спирту і запустила ще чотири заводи

У зв’язку з підвищеним попитом на медичний спирт всередині країни держкомпанія «Укрспирт» призупинила відвантаження спирту на експорт, інформує її пресслужба.
«Через пандемію коронавірусу є підвищений попит на медичний спирт не лише всередині країни, а й ззовні. Тому ми вирішили призупинити експорт спирту. Спочатку потрібно повністю забезпечити ринок України. Неприпустимою вважаємо ситуацію, коли б до нас звернулися медичні заклади з проханням продати спирт, а в нас його не було», – каже в.о. директора держкомпанії «Укрспирт» Сергій Блескун. Експорт відновлять після того, як буде повністю забезпечений внутрішній ринок України.
Цього тижня через підвищений попит на медичний спирт компанія «Укрспирт» запустила в роботу ще чотири заводи. «Підприємство збільшує виробництво спирту насамперед для забезпечення потреб медичної системи. Ми швидко зреагували на зростання запиту, вже працюють 14 заводів одночасно. За потреби ми готові й надалі збільшувати обсяги виробництва. У нас є для цього і потужності, і сировина», – запевняє керівник держкомпанії.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8487 / 1.52MB / SQL:{query_count}