AGROPORT 2020 згуртовує кращих практиків та будує національну екосистему

Щорічний Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT, який стартує 27 лютого 2020 р., стає ще більш зосередженим на регіонах та переходить на клубний формат

Про це йшлося на брифінгу у Львівській обласній державній адміністрації.
«Традиційно AGROPORT починається зі Львівщини. Зосередимось, звісно, на місцевих фермерах. Багато з них тримає унікальні крафтові виробництва, у нашої області є чим похвалитися», – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський і додав, що цього року акцент буде на органічній продукції та здоровому харчуванні.
Зі свого боку директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юлія Шопська звернула увагу, що створення регіонального клубу та сам клубний формат оновленого заходу AGROPORT дозволять забезпечити тісну та більш ефективну комунікацію серед фермерів і у день заходу, і за його межами. 
«Уже організовуємо зустріч потенційних членів клубу. Його робота базуватиметься на принципах детінізації агровиробництва, комунікації на регіональному, національному та міжнародному рівні. Члени клубу матимуть доступ до новітніх агротехнологій, конкурентоспроможного ринку, створення доданої вартості та багато іншого», – розповіла Шопська.
Регіональний клуб розпочне роботу під назвою «Кращі аграрні практики Львівщини» (КАП) та стане своєрідною регіональною бізнес-екосистемою, яка включатиме постачальників, дистриб’юторів, замовників, державні установи.
Отож організатори планують створити єдине інформаційне вікно, яке забезпечить координацію зусиль, а отже, додаткову цінність для фермерів та влади. 
«Учасники екосистеми братимуть участь у постачанні конкретного товару чи послуги шляхом конкуренції та співпраці. Ідея полягає в тому, що кожен впливає і підпадає впливу з боку інших, створюючи відносини, що постійно розвиваються. У цих відносинах всі повинні бути гнучким і пристосованими, щоб вижити, як у біологічній екосистемі», – озвучив основні принципи КАП генеральний менеджер «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко.
За його словами, цього року AGROPORT WEST LVIV 2020 триватиме один день та матиме насичену програму. Форум включатиме безпосередньо бізнес-платформу із демо-зоною, комунікаційну платформу для стратегічних сесій та обговорень, зал для індивідуальних зустрічей і перемовин.

Також передбачене нагородження у межах AGROPORT Awards – першої в Україні незалежної премії за реальними показниками бізнес-репутації регіональних виробників.
Окрім того, 20 січня у межах форуму розпочався конкурс «Розмалюй майбутнє у власні кольори». Роботи школярів, які взяли у ньому участь, винесуть на всеукраїнське голосування. За його результатами десятеро переможців отримають нагороди на одному із заходів AGROPORT.
Загалом AGROPORT у цьому році планує охопити близько 13 областей, зустрічі у межах цієї події триватимуть практично до кінця року і принесуть чимало користі для розвитку регіонального виробництва, додає Дмитро Титаренко.

«Ми починаємо будувати справжню бізнес-екосистему в регіоні, яка не буде обмежуватися співпрацею лише у межах підготовки до заходу та його безпосереднім проведенням. Це буде постійна планомірна робота над розвитком агропромислового сектору», – сказав він.
У цьому зацікавлені й великі національні виробники. «Для того, щоб зварити десять літрів пива, нам необхідно два кілограми пивоварного ячменю, – каже старший менеджер із роботи з органами державної влади компанії «Карлсберг Україна» Юлія Стельмах. – «Карлсберг Україна» використовує у виробництві пива майже сто відсотків вітчизняного солоду, тому компанія зацікавлена в якісній українській сировині та розвитку аграрної галузі. Ми керуємося європейськими стандартами якості та підтримуємо у цьому наших постачальників».
Це, додає вона, сприяє отриманню спільного економічного результату на місцевому та національному рівні, допомагає створювати робочі місця у аграрній та суміжних галузях та наповнювати податками державний бюджет.
До речі, цього року компанія «Карлсберг Україна» як стратегічний партнер AGROPORT допомогла змінити локацію проведення форуму. Оновлений формат заходу буде вперше приймати Музейно-культурний комплекс «Львіварня», що, як і в минулі сезони, стане епіцентром аграрної бізнес-активності та збере понад 100 кращих виробників Львівщини.
Відлік до початку першого заходу уже стартував. Долучайтесь до кращих аграрних практиків!
Докладна інформація та реєстрація на оновленому сайті agroport.ua.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7901 / 1.57MB / SQL:{query_count}