Літати стане дорожче. Про це подбав міністр транспорту та зв’язку

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства транспорту та зв’язку, яким підвищуються збори аеропортів за обслуговування пасажирів і повітряних суден у дев’яти аеропортах України, зокрема і львівському.

Міністерство юстиції зареєструвало наказ Міністерства транспорту та зв’язку, яким підвищуються збори аеропортів за обслуговування пасажирів і повітряних суден у дев’яти аеропортах України, зокрема і львівському. Наказ набере чинності 25 травня. Зокрема, збори аеропортів за обслуговування пасажирів в аеропорту Львова для міжнародного сполучення встановлено на рівні 11 дол. США за кожного відправленого пасажира, для внутрішнього сполучення – 3,50 дол. Крім того, підвищуються збори за зліт/посадку повітряних суден, за забезпечення авіабезпеки та інше. З 3 травня в аеропорту "Бориспіль" на 30 % підвищилися збори аеропортів на міжнародних рейсах.

Згідно з наказом Мінтрансзв'язку, зокрема, збір за кожного відправленого пасажира на міжнародних рейсах збільшується з 13 до 17 дол. США (на 30%). Мінтрансзв'язку пояснює необхідність підвищення зборів тим, що теперішній розмір ставок зборів аеропортів не компенсує час і витрати, яких зазнають аеропорти під час надання регульованих послуг, що призводить до недоотримання доходів аеропортами та до їхньої збитковості.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8915 / 1.53MB / SQL:{query_count}