МВФ залишається задоволеним

США готові допомогти Україні у переговорах із кредиторами

фото: 5.ua
У Міжнародному валютному фонді задоволені співпрацею із нинішнім Кабміном і називають його ледь не єдиним, який проводить реформи.
“Восени 2014-го року Україна зіткнулася з повноцінною економічною кризою, яка погіршилася через війну на сході України, усі попередні роки Україна не мала уряду, який дійсно спромігся би взятися за реформи та втілити їх у життя. Я думаю, що вони ведуть правильну політику, обрали правильний підхід”, – заявив після зустрічі з українським прем’єр-міністром перший заступник директора МВФ Девід Ліптон, повідомляє “Голос Америки”. 
За словами чиновника МВФ, ключем до стабільності в Україні є досягнення згоди на реструктуризацію боргів. Втім, досі це питання залишалося дуже проблемним.
Під час дводенного візиту прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та глави Міністерства фінансів України Наталії Яресько до США вдалося заручитися підтримкою Сполучених Штатів. Так, міністр фінансів США Джейкоб Лью запевнив, що підтримує дії України у процесі перемовин із кредиторами. Під час цієї зустрічі також обговорили питання надання Україні додаткових кредитних гарантій на один мільярд доларів.
Візит урядовців до США передбачав низку перемовин щодо поточної співпраці України та МВФ, а також подальшої економічної підтримки України з боку західних партнерів. Одним із ключових питань стало обговорення українсько-американської інвестиційної конференції, що має відбутися 13 липня у Вашингтоні.
Саме в липні, як очікується, Україна отримає другий транш кредиту МВФ. Експерти місії Фонду, яка нещодавно завершила роботу в Києві, підтвердили виконання Києвом усіх вимог для отримання коштів. Єдиним проблемним моментом залишається питання відстрочки платежів за попередніми кредитами, що також передбачено меморандумом із МВФ.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8492 / 1.53MB / SQL:{query_count}